Amphenol Anytek YK4450803000G
Barrier Strip Terminal Block, 30A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
설명
-40閳╁剤+115閳 30A 300V Black 8 1 Barrier Terminal Blocks ROHS
CONN BARRIER STRIP 8CIRC 0.374"