Amphenol Anytek YK4033013000G
Barrier Strip Terminal Block, 20A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
설명
-40閳╁剤+115閳 20A 300V Black 30 1 8.26mm Barrier Terminal Blocks ROHS
CONN BARRIER STRP 30CIRC 0.325"