Amphenol Anytek YK4032913000G
Barrier Strip Terminal Block, 20A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
IHS
Datasheet264 페이지8년 전
TME
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
-40閳╁剤+115閳 20A 300V Black 29 1 8.26mm Barrier Terminal Blocks ROHS
CONN BARRIER STRP 29CIRC 0.325"