Amphenol Anytek YK4032313000G
Barrier Strip Terminal Block, 20A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
설명
-40閳╁剤+115閳 20A 300V Black 23 1 9.53mm Barrier Terminal Blocks ROHS
CONN BARRIER STRP 23CIRC 0.325"