Amphenol Anytek YK4012203000G
Barrier Strip Terminal Block, 20A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
설명
-40閳╁剤+115閳 20A 300V Black 22 1 7.62mm Plugin Barrier Terminal Blocks ROHS
CONN BARRIER STRP 22CIRC 0.325"