Amphenol Anytek YK3310403000G
Barrier Strip Terminal Block, 20A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
TME
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-13.07%
설명
-40閳╁剤+115閳 20A 300V Black 4 1 14.3mm Plugin Barrier Terminal Blocks ROHS
YK-331-4P Black ; "-/+" Ni-plated Contact Tin-plated W/O "," Mark | Amphenol - Anytek YK3310403000G
CONN BARRIER STRIP 4CIRC 0.325"