Amphenol Anytek YK3122503000G
Barrier Strip Terminal Block, 15A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
IHS
Datasheet264 페이지8년 전
TME
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
-40閳╁剤+115閳 15A 250V Black 25 1 14.27mm Plugin Barrier Terminal Blocks ROHS
CONN BARRIER STRIP 25CIRC 0.3"