Amphenol Anytek YK2222503000G
Barrier Strip Terminal Block, 10A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
IHS
Datasheet264 페이지8년 전
TME
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.90.40.00
Introduction Date2018-05-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
10A -40閳╁剤+115閳 250V Black 25 1 9.53mm Plugin Barrier Terminal Blocks ROHS
CONN BARRIER STRIP 25CIRC 0.25"