Amphenol Aerospace MS3456L22-14P
Conn MIL-DTL-5015 Circular PIN 19 POS Crimp ST Cable Mount 19 Terminal 1 Port , WITH contacts
IHS
Datasheet32 페이지4년 전
PCX
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date1998-07-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Amphenol AerospaceMS3456W22-14P
Conn MIL-DTL-5015 Circular PIN 14 POS Crimp ST Cable Mount 14 Terminal 1 Port , WITH contacts
Amphenol AerospaceMS3456W20-27S
Conn MIL-DTL-5015 Circular SKT 14 POS Crimp ST Cable Mount 14 Terminal 1 Port , WITH contacts
Amphenol AerospaceMS3456W20-29P
Conn MIL-DTL-5015 Circular PIN 17 POS Crimp ST Cable Mount 17 Terminal 1 Port , WITH contacts
ITT / CannonCA3106E22-14PF80
Conn MIL-C-5015 Circular PIN 19 POS Crimp ST Cable Mount 19 Terminal 1 Port
Conn MIL-DTL-5015 Circular PIN 19 POS Crimp ST Cable Mount 19 Terminal 1 Port
설명
STANDARD: MIL-C-5015COMPATIBLE CONTACT: M39029/29-212 Circular Connector
MIL Series Connector, 19 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Crimp Terminal, Plug
19 pins AWG16, less cont., straight plug, key N, Al/Ni white
Male Pins,Plug,Threaded 19pin(Power) Aluminum 13A , 53.98mm
Plug |Amphenol Aerospace MS3456L22-14P
CONNECTOR,5015 SERIES, SIZE-22,PLUG,
CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP