Amphenol Aerospace MS3452W24-28P
Conn MIL-DTL-5015 Circular PIN 24 POS Crimp ST Box Mount 24 Terminal 1 Port , WITH contacts
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet32 페이지4년 전
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date1998-07-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
관련 부품
Amphenol AerospaceMS3452L24-28P
Amphenol AerospaceMS3452L24-28S
Conn MIL-DTL-5015 Circular SKT 24 POS Crimp ST Box Mount 24 Terminal 1 Port , WITH contacts
Conn Heavy-Duty Circular SKT 24 POS Solder Cup ST Box Mount 24 Terminal 1 Port
ITT / CannonCA3102R24-28SF80
Conn MIL-C-5015 Circular SKT 24 POS Crimp ST Box Mount 24 Terminal 1 Port
ITT / CannonCA3102E24-28SF80
Circular Connector, Mil-C-5015 Series (Vg95234), Receptacle, 24, Pin, Crimp, Panel Mount
설명
MIL Series Connector, 24 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Crimp Terminal, Receptacle
Male Pins,Receptacle,Threaded 24pin(Power) Aluminum 13A , , 42.22mm*44.45mm
5015 Rr 24#16 Pin Recp Rohs Compliant: No |Amphenol Aerospace MS3452W24-28P
CONNECTOR,5015 SERIES, SIZE-24,BOX MOUNT, RECEPTACLE,
CONN RCPT MALE 24POS GOLD CRIMP