Amphenol Aerospace MS27473E16F26S
MIL Series Connector, 26 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Crimp Terminal, Plug
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지24년 전
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-4.35%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date1996-04-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Conn MIL-DTL-38999 Circular PIN 26 POS Crimp ST Cable Mount 26 Terminal 1 Port
Conn MIL-DTL-38999 Circular SKT 26 POS Crimp ST Cable Mount 26 Terminal 1 Port
Conn Subminiature Cylindrical PIN 26 POS Crimp ST Cable Mount 26 Terminal 1 Port
Amphenol AerospaceMS3476L16-26S
Conn MIL-DTL-26482 Circular Socket 26 POS Crimp ST Cable Mount 26 Terminal Single Port
Amphenol IndustrialPT06SE-16-26P(SR)
MIL Series Connector, 26 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Crimp Terminal, Plug
Conn MIL-C-26482 Circular PIN 26 POS Crimp ST Cable Mount 26 Terminal 1 Port
설명
Conn Subminiature Cylindrical SKT 26 POS Crimp ST Cable Mount 26 Terminal 1 Port
Circular MIL Spec Connector 26P SZ 16 PLUG CBL MNT SKT
Electroless Nickel Military MIL-DTL-38999Series II JT Non-RoHS Compliant Environment Resistant Circular Connector 20AWG -65C~200C 7.5A 850V