Amphenol Advanced Sensors SC50F103V
Thermistor NTC 10k Ohm 2-Pin Radial Bulk
IHS
Datasheet1 페이지26년 전
Electro Sonic
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.95%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
0.050" Od Cap, Insulated Leads, 10K 0.1 C From 0 C-70 C/Bulk |Amphenol Advanced Sensors SC50F103V
THERMISTOR NTC 10KOHM 3969K BEAD
10k鎯 50mW 鍗0.1閳 NTC Thermistors ROHS