Amphenol Advanced Sensors SC30F103V
NTC Thermistor, 10000ohm, Chassis Mount
IHS
Datasheet1 페이지11년 전
JRH Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-3.10%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Thermistor NTC 10k Ohm 2-Pin Radial Bulk
0.032" Od Cap, Insulated Leads, 10K 0.1 C From 0 C-70 C/Bulk |Amphenol Advanced Sensors SC30F103V
THERMISTOR NTC 10KOHM 3969K BEAD
10k鎯 30mW 鍗0.1閳 NTC Thermistors ROHS