Altech RM87N-2011-35-5110
Power Relay, Miniature, SPDT, 440V AC, 12A, IP67, 110V AC Coil, RM87 Series
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Master Electronics
Datasheet1 페이지0년 전
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
설명
Altech RM87N-2011-35-5110 miniature relay, SPDT 110VAC coil, 12A, 250VAC/24VDC
440V@AC 110V 12A One Conversion: 1C (SPDT-Conversion) Plugin Power Relays ROHS