Altech RM84-2012-25-5120
Altech RM84-2012-25-5120 Miniature Relay, DPDT, 120VAC Coil, 8A, 250VAC/24VDC, RM84 Series
데이터시트
데이터시트 및 문서
Master Electronics
Datasheet8 페이지12년 전
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+10.53%
설명
440V@AC 120V 8A Two Sets of Conversion: 2C (DPDT-Conversion) Plugin Power Relays ROHS
RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 120V