Altech R15-2012-23-5220-WTL
Altech R15-2012-23-5220-WTL Industrial Relay, DPDT, 220VAC Coil, 10A, 250VAC/24VDC, R15 Series
데이터시트
데이터시트 및 문서
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet1 페이지6년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
설명
440V@AC 220V 10A Two Sets of Conversion: 2C (DPDT-Conversion) SOCKETABLE Power Relays ROHS
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 220V