Altech R15-2012-23-5120-WT
Altech R15-2012-23-5120-WT Industrial Relay, DPDT, 120VAC Coil, 10A, 250VAC/24VDC, R15 Series
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet6 페이지12년 전
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-9.26%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.41.00.20
Introduction Date2013-11-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Active ROHS3Compliant POWER/SIGNAL RELAY POWER/SIGNAL RELAY Relay
440V@AC 120V 10A Two Sets of Conversion: 2C (DPDT-Conversion) SOCKETABLE Power Relays ROHS
Power/Signal Relay, 2 Form C, DPDT, Momentary, 2800mW (Coil), 10A (Contact), 24VDC (Contact), AC Input, Random, AC/DC Output