Altech PIR6W-1PS-24VDC-R
Interface Relay Module, SPDT, 6A, 24VDC, Screw Terminal, Din Rail, PIR6W Series
데이터시트
데이터시트 및 문서
Electro Sonic
Datasheet2 페이지20년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-11.72%
설명
Interface Relay, Spdt 24Vdc Input, 6A, 250Vac-24Vdc Rohs Compliant: Yes |Altech PIR6W-1PS-24VDC-R