Altech PIR6W-1PS-24VDC-O
Relay; Solid State; Transistor; Max 2A; 1NO; Voltage 24VDC; 0.3W
데이터시트
데이터시트 및 문서
Master Electronics
Datasheet4 페이지10년 전
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
설명
1.5V~32V 24V 1 Form A (SPST-NO) 2A Solid State Relays (Triac Output) ROHS
Altech PIR6W-1PS-24VDC-O Interface Relay, SPST, 1NO, 24VDC Input, 2A Max/24VDC Output, PIR6W Series