Altech PI85-230AC-M93G
Altech PI85-230AC-M93G Relay socket combo; RM85 230VAC coil, 16A, 250VAC/24VDC
가격 및 재고
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
설명
RELAY GEN PURPOSE DPDT 16A 230V