Altech PI85-110DC-00LV
Altech PI85-110DC-00LV Relay socket combo; RM85 110VDC coil, 16A, 250VAC/24VDC
데이터시트
데이터시트 및 문서
Electro Sonic
Datasheet2 페이지12년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
설명
RELAY GEN PURPOSE DPDT 16A 110V