Altech PI84-120AC-M93G
Altech PI84-120AC-M93G Relay Socket Combination, RM84, 120V AC Coil, 8A, 250VAC/24VDC, DPDT
데이터시트
데이터시트 및 문서
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet79 페이지12년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-20.72%
설명
Active ROHS3Compliant 2013 Power Relay
Relay socket combo; RM84 120VAC coil, 8A, 250VAC/24VDC
RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 120V