Altech 2ALP6LB-110
Push Button Switch Operator 22mm Blue LED Illuminated Projecting Head Momentary 110V
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet3 페이지0년 전
Datasheet3 페이지21년 전
공급망
Introduction Date2023-04-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
관련 부품
APEM 1223A2ULCSA SWITCH, PUSHBUTTON, SPST-NO, 8A, 250V
APEM1202A2
Switch Push Button N.C. SPST Round Plunger 8A 250VAC 24VDC Momentary Contact Screw Panel Mount
Switch Push Button N.O. SPST Round Plunger 3A 250VAC 24VDC Momentary Contact Panel Mount Screw
NKK SwitchesSB221TNO
Switch Push Button OFF (ON) SPST Round Plunger 3A 250VAC Momentary Contact Screw Panel Mount
Push Button Switch Operator 22mm Blue LED Illuminated Projecting Head Momentary 24V
설명
Pushbutton Switches Push Button Oper. 22 mm, Ill.Proj. Hd, Mom, Blue, 230 V
PUSH BUTTON, PANEL MOUNT, 4/0.5 A, NC+NO, SCREW, OVER 1 MILLION OPERATIONS
CONFIG SW BODY PUSHBUTTON ILLUM
Push Button, 22mm, LED illum., Metal, Blue