Altech 2ALP4LB-012
Push Button Switch Operator 22mm Red LED Illuminated Projecting Head Momentary 12V
Production
데이터시트 및 문서
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet64 페이지9년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Introduction Date2023-04-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
설명
Altech 2ALP4LB-012 LED Illuminated Metal Projecting Operator, Red, 12V AC/DC, 22mm
PUSH BUTTON OPER. 22 MM, ILL.,PROJ. HD, MOM, RED,12 V, LED
CONFIG SW BODY PUSHBUTTON ILLUM
Push Button, 22mm, LED illum., Metal, Red