Altech 2ALM5LB-024
Push Button Switch Operator 22mm Amber LED Illuminated Mushroom Head Momentary 24V
가격 및 재고
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
설명
Altech 2ALM5LB-024 LED Illuminated Mushroom Metal Operators, Amber, 24V AC/DC, 22mm
Pushbutton Operator, Mom, Amb, 40mm
PUSH BUTTON OPER. 22MM, ILL, MUSHROOM, MOM, AMBER,24 V, LED
Push Button, 22mm, LED illum., Mushrm. Metal, Ambe