Altech 2ALM3LB-024
Push Button Switch Operator 22mm Green LED Illuminated Mushroom Head Momentary 24V
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-58.33%
설명
Altech 2ALM3LB-024 LED Illuminated Mushroom Metal Operators, Black, 24V AC/DC, 22mm
Pushbutton Operator, Mom, Grn, 40mm
PUSH BUTTON OPER. 22MM, ILL, MUSHROOM, MOM, GREEN,24 V, LED
Push Button, 22mm, LED illum., Mushrm. Metal, Gree