Molex WTB50SAD9SY-4
Conn Wire to Board RCP 50 POS 1.27mm Solder ST Thru-Hole
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
JRH Electronics
Datasheet138 페이지1년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-46.56%
공급망
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2024-05-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
Board Connector, 50 Contact(s), 2 Row(s), Female, Straight, 0.1 inch Pitch, Solder Terminal, Guide Set, Receptacle