Molex WTA30PCJTB
Conn Wire to Board PL 30 POS 2.54mm Solder Cup ST Cable Mount
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet138 페이지3년 전
Datasheet139 페이지21년 전
JRH Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-94.12%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2026-01-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
설명
2 ROW STRGHT PLG SZ 30 PIN WITHOUT MOUNTING EARS
Straight Receptacle Body Cable and Plate
AirBorn W Series Rectangular Board Mount Plug with Pin Contacts, Vertical, Solder Cup, Dual Row, 0.100"/2.54mm Pitch, Plastic Body, without Mounting Ears, Hex Turning Jackset (.200""), 30 Circuits"