Aimtec AMFE305150-LN42-STD-48
AC EMC Filter 85VAC to 305VAC 1.5A DIN-Rail Mount
IHS
Datasheet4 페이지7년 전
Sager Power Systems
DComponents
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Single Phase EMI Filter, 305V, 47-63HzHz