Aimtec AMFE305150-LN22-STD-28
AC EMC Filter 85VAC to 305VAC 1.5A DIN-Rail Mount
IHS
Datasheet4 페이지7년 전
Sager Electronics
DComponents
설명
Single Phase EMI Filter, 305V, 47-63HzHz