Aimtec AMFE305150-LN22-ST-48
AC EMC Filter 85VAC to 305VAC 1.5A Chassis Mount
IHS
Datasheet4 페이지7년 전
Sager Power Systems
DComponents
설명
Single Phase EMI Filter, 305V, 47-63HzHz