Aimtec AMFC22-0.5NZ-360
Data Line Filter, 2 Function(s), 0.5A, 4 Pin(s)
IHS
Datasheet4 페이지6년 전
Sager Electronics
DComponents
설명
Choke, Common Mode, 44 mH, 500 mA