Aimtec AMF48-1.5NZ
Data Line Filter, 1 Function(s), 75V, 0.005A, 5 Pin(s), Plastic/epoxy
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet5 페이지6년 전
Sager Electronics
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-10-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
DC EMC Filter, 75W, -40°C to +85°C, Encapsulated, RoHS
Aimtec SCT
Power Line Filters
Power Line Filter, 1-Phase, 0.005A, 48V; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:48Vdc; Current Rating:5Ma; No. Of Phases:Single Phase; No. Of Stages:-; Filter Input Terminals:Pc Pins; Filter Output Terminals:Pc Pins Rohs Compliant: Yes |Aimtec AMF48-1.5NZ