AEL Crystals X14M745600L225
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 14.7456MHz Nom
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지14년 전
element14 APAC
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-8.23%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
SnapEDA
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.50
Introduction Date2012-09-13
관련 부품
ECS InternationalECS-147.4-18-9X
Crystal 14.7456MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin Thru-Hole
Crystal 14.7456MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 50Ohm 2-Pin SMD T/R
ECS InternationalECS-160-18-9X
Crystal 16MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin Thru-Hole Bulk
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 13.824MHz Nom
Crystal 15.36MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 30Ohm 2-Pin DIP HC-49/S Thru-Hole Bulk
설명
30pF ¡À0.005% ¡À50ppm 14.7456MHz 35K
CRYSTAL, 14.745600MHZ; Frequency Nom: 14.7456MHz; Crystal Case: Through Hole, 11.05mm x 4.65mm; Frequency Stability + / -: 50ppm; Load Capacitance: 30pF; Frequency Tolerance + / -: 50ppm; Product Range: HC49S Series; Operating