Adam Tech PLF-11C1-10A-Q
EMI/RF Line Filter, 115/250VAC 10A, flanged module w/ fuse and switch
IHS
Datasheet2 페이지3년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Introduction Date2022-05-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
EMIRF LINE FILTER 115250VAC 1 POWER LINE FILTERS
Single Phase EMI Filter, 250V, 50-60Hz
LINE FLTR 115/250VAC 10A PANEL