Acopian W32FT370
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 118.4W, Hybrid
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
DigiKey Marketplace5006-W32FT370-ND5001Bulk
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet5 페이지7년 전
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
설명
AC/DC CONVERTER 32V 118W