Acopian W3.3NT1850
AC-DC Power Factor Correction Module, 1 Output, 61.05W, Hybrid
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
DigiKey Marketplace5006-W3.3NT1850-ND5001Bulk
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet5 페이지4년 전
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
설명
AC/DC or DC/DC CONVERTER
AC/DC CONVERTER 3.3V 61W