Acopian W12NT580
AC-DC Power Factor Correction Module, 1 Output, 69.6W, Hybrid
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
DigiKey Marketplace5006-W12NT580-ND4941Bulk
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet5 페이지4년 전
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
설명
AC/DC or DC/DC CONVERTER
AC/DC CONVERTER 12V 70W