Abracon HWZT-16.00MD
HWZT 16 MHz Industrial Grade Without Built-in Capacitor Leaded Ceramic Resonator
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지17년 전
element14
Abracon SCT
Sager Electronics
Farnell
공급망
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Ceramic Resonator 16MHz ±0.5% (Tol) ±0.3% (Stability) 22pF 40Ohm 3-Pin CSMD T/R
Ceramic Resonator 16MHz ±0.5% (Tol) ±0.5% (Stability) 15pF 3-Pin Thru-Hole Ammo
Ceramic Resonator 16MHz ±0.5% (Tol) ±0.3% (Stability) 30pF 40Ohm 2-Pin CSMD T/R
PanasonicEFJN1605J5B
Ceramic Resonator, SMD, JC Type
Ceramic Resonator 12MHz ±0.5% (Tol) ±0.5% (Stability) 10pF FUND Automotive 3-Pin CSMD T/R
Ceramic Resonator, 20MHz Nom
설명
CERAMIC RESONATORS, 16.00MHZ, .50%, 10 X 5 X 10
Crystals / Oscillators / Resonators 16MHz 5V
SAW RES 868.3500MHZ SMD, ASR, RoHS
Abracon SCT
CERAMIC RESONATOR, 16MHZ, THROUGH HOLE;; CERAMIC RESONATOR, 16MHZ, THROUGH HOLE; Frequency:16MHz; Oscillator Mounting:Through Hole; No. of Pins:2 Pin; Resonant Impedance:30ohm; Frequency Tolerance:± 0.5%; Product Range:HWZT Series; Operating Temperature Min:-25°C; ESR:40ohm