Abracon FT5HNBPK25.0-T1
Oscillator TCXO 25MHz ±2ppm (Tol) ±2.5ppm (Stability) 15pF HCMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
IHS
Datasheet2 페이지5년 전
Datasheet2 페이지7년 전
Master Electronics
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-100%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginSouth Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.01
Introduction Date2019-01-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
TCXO, 25 MHz, 2.5 ppm, SMD, 5mm x 3.2mm, HCMOS, 3.3 V, FOX924B Series
SMD TCXO, 25 MHz, 2.5 ppm, -30 To +85 C, 3.3V+-5%, HCMOS, 5 x 3.2 mm
T5HN Series 25Mhz 2.5 ppm 3.3V+-5% -30 To +85 C 5x3.2mm Oscillator
Abracon , 25MHz, , 4, 15pF, 5 x 3.2 x 1.5mm
HCMOS Output Clock Oscillator, 25MHz Nom
XTAL OSC TCXO 25.0000MHZ HCMOS
SMD TCXO 25MHZ 2.5PPM -30/+85C
Tcxo, 25Mhz, Hcmos, Smd, 5Mm X 3.2Mm; Frequency Nom:25Mhz; Frequency Stability +/-:2.5Ppm; Oscillator Case:Smd, 5Mm X 3.2Mm; Oscillator Output Compatibility:Hcmos; Supply Voltage Nom:3.3V; Product Range:Fox924B Series Rohs Compliant: Yes |Abracon FT5HNBPK25.0-T1