Abracon AWSCR-24.00CV-T
Ceramic Resonator 24MHz ±0.5% (Tol) ±0.3% (Stability) 10pF 40Ohm 3-Pin CSMD T/R
IHS
Datasheet3 페이지17년 전
Electro Sonic
Abracon SCT
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
공급망
Country of OriginMainland China
Introduction Date2010-10-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Ceramic Resonator 25MHz ±0.5% (Tol) ±0.3% (Stability) 10pF 40Ohm 3-Pin CSMD T/R
RESONATOR, CERAMIC,24MHZ,7.4X3.4MM SMD,+/-0.5%,-40 TO +85DEGC, AWSZT,+/-0.4%
Ceramic Resonator 24MHz ±0.5% (Tol) 0.3% (Stability) 3rd Overtone 40Ohm 2-Pin Thru-Hole T/R
Ceramic Resonator 20MHz ±0.5% (Tol) ±0.5% (Stability) 15pF 3-Pin Thru-Hole
Ceramic Resonator, 20MHz Nom
CERAMIC RES 18.4300MHZ 10PF SMD
설명
Resonator, Ceramic, 0.3 %, Surface Mount, 3 Pins, 40 Ohms, 0.5 %, AWSCR-CV
CERAMIC RES 24.0000MHZ 10PF SMD
CER RES 16.0000MHZ 22PF SMD, AWSCR-CV, RoHS
Abracon SCT
Resonators 24.0 MHZ .5% -25+85C
Ceramic Resonator, 24Mhz, Smd, Full Reel; Frequency:24Mhz; Oscillator Mounting:Smd; No. Of Pins:3 Pin; Resonant Impedance:40Ohm; Frequency Tolerance:± 0.5%; Product Range:Awscr-Cv Series; Operating Temperature Min:-25°C Rohs Compliant: Yes |Abracon AWSCR-24.00CV-T