Abracon ASV-27.000MHZ-E-T
SMD Crystal Oscillator 27MHz 3.3V 15pF 4-Pin SMD T/R
IHS
Datasheet5 페이지18년 전
Electro Sonic
3개월간의 트렌드:
+0.00%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginSouth Korea
Introduction Date2015-01-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
관련 부품
Oscillator XO 27MHz ±100ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 25MHz ±100ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
ASV Series 25 MHz 3.63 V ±100 ppm Surface Mount HCMOS Clock Oscillator - SMD-4
설명
Xtal Osc Xo 27.0000Mhz Hcmos Smd/Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon ASV-27.000MHZ-E-T
Standard Clock Oscillators XTAL OSC XO 27.0000MHZ HCMOS SMD
HCMOS Output Clock Oscillator, 27MHz Nom