Abracon ASPIAIG-S4035-1R5M-T
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 20% 100KHz 3.9A 0.03Ohm DCR 1515 Automotive T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
JRH Electronics
Datasheet6 페이지7년 전
Sager Electronics
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
설명
Power Inductors-SMD FIXED IND 1.5UH 3.9A 30MOHM
General Purpose Inductor, 1.5uH, 20%, 1 Element, SMD, 1616