Abracon ASPI-3012S-4R7N-T
Ind Power Shielded Wirewound 4.7uH 30% 100KHz 1.24A 1212 T/R
IHS
Datasheet4 페이지16년 전
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%