Abracon ASPI-0630LR-5R6M-T15
Inductor Power Molded Wirewound 5.6uH 20% 100KHz Alloy Sponge Powder 5A 0.042Ohm DCR T/R
Production
데이터시트 및 문서
Master Electronics
Datasheet9 페이지3년 전
Datasheet7 페이지18년 전
Newark
Abracon SCT
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+2.80%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-01-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Inductor Power Unshielded Wirewound 5.6uH 20% 100KHz 24Q-Factor Ferrite 6.5A 0.015Ohm DCR T/R
Inductor Power Bobbin Core 5.6uH 20% 100KHz 23Q-Factor Ferrite 6.4A 0.015Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 5.6uH 20% 100KHz 5.3A 0.02Ohm DCR T/R
Ind Power Wirewound 5.6uH 20% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 1.4A T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 5.6uH 20% 100KHz 3.15A 0.029Ohm DCR 2424 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 5.6uH 20% 100KHz 1.17A 0.1009Ohm DCR T/R
설명
General Purpose Inductor, 5.6uH, 20%, 1 Element, Alloy Powder-Core, SMD, 2826
Power Inductors - SMD FIXED IND 5.6UH 6A 35.5 MOHM SMD
5.6uH, 5.0A, 6.0A, iron core, 20%, Shielded, 35.5m, 7.2 x 6.65 x 3.0mm,10% Tol