Abracon ASPI-0630HI-100M-T15
Inductor Power Molded Wirewound 10uH 20% 3A 0.105Ohm DCR T/R
IHS
Datasheet5 페이지18년 전
Master Electronics
Abracon SCT
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.64%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-01-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
관련 부품
Inductor Power Unshielded Wirewound 10uH 20% 100KHz 26Q-Factor Ferrite 3.2A 0.064Ohm DCR T/R
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 2.1A 5040 T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 10uH 20% 1MHz Ferrite 3.2A 0.07Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Unshielded Drum Core 10uH 20% 2.52KHz Ferrite 3.6A 0.044Ohm DCR RDL
설명
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 1 Element, Carbonyl Iron Powder-Core, SMD, 2826
Power Inductors - SMD FIXED IND 10UH 3A 105 MOHM SMD
Ind 10.00 Uh 3.000 A 105.00 Mohm/ Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon ASPI-0630HI-100M-T15
Power Inductor 10uH 3A 105mΩ, ASPI-0630HI , RoHS
Abracon SCT
ASPI-0630HI Nonstandard 0.283Lx0.262W 7.20mmx6.65mm 10muH
100KHz 7A 3A 10¦ÌH 105m¦¸ ¡À20% , 7.2mm*6.65mm*3mm
POWER IND, 10UH, SHIELDED, 3A;