Abracon ASPI-0503H-221K-T
Power Inductors - SMD FIXED IND 220UH 2.00OHM 0.38A
IHS
Datasheet3 페이지16년 전
Abracon SCT
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-100%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Ind Power Shielded Bobbin Core 220uH 10% 100KHz 27Q-Factor Ferrite 470mA T/R
Inductor Power Wirewound 220uH 10% 1KHz 30Q-Factor Ferrite 0.8A 0.72Ohm DCR RDL Bag
Ind Power Wirewound 220uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 350mA T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 220uH 10% 1KHz 0.35A 1.57Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 220uH, 10%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 3128
General Purpose Inductor, 220uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
설명
General Purpose Inductor, 220uH, 10%, 1 Element, SMD, 2320
Power Inductor 220uH 0.38A 2000mΩ, ASPI-0503H , RoHS
Abracon SCT
FIXED IND 220UH 380MA 2 OHM SMD