Abracon ASPI-0428S-121M-T
Ind Power Shielded Wirewound 120uH 20% 100KHz 270mA T/R
IHS
Datasheet4 페이지5년 전
Electro Sonic
Abracon SCT
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Inductor Power Shielded Wirewound 120uH 20% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 0.9A 0.38Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 120uH 20% 1KHz 13Q-Factor Ferrite 2.3A 0.17Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 120uH 20% 100KHz 0.77A 0.484Ohm DCR 2424 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 120uH 20% 100KHz Ferrite 1.08A 0.35Ohm DCR T/R
Wurth Elektronik74404064121
Power Inductor, 120Uh, Semishlded, 0.85A Rohs Compliant: Yes |Würth Elektronik 74404064121
Inductor Power Shielded Wirewound 120uH 20% 100KHz Ferrite 0.8A 0.46Ohm DCR 4040 T/R
설명
Power Inductors - SMD FIXED IND 120UH 270MA 1.27 OHM
Ind/ Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon ASPI-0428S-121M-T
General Purpose Inductor, 120000000uH, 20%, 1 Element, SMD, 1919
Power Inductor 120uH 0.27A 1270mΩ, ASPI-0428S , RoHS
Abracon SCT
FIXED IND 120UH 270MA 1.27OHM SM
ASPI-0428S Nonstandard 0.185Lx0.185W 4.70mmx4.70mm 120muH
270mA 120uH ±20% SMD,4.7x4.7mm Power Inductors ROHS