Abracon ASFL1-24.576MHZ-EC-T
Oscillator Xo 24.576MHZ ±50PPM 15PF Hcmos/ttl 60% 3.3V 4-PIN SMD T/r
Production
데이터시트 및 문서
JRH Electronics
Datasheet2 페이지18년 전
Sager Electronics
Electro Sonic
Abracon SCT
DigiKey
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-15.42%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
SnapEDA
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginMainland China
Introduction Date2011-04-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
관련 부품
Oscillator MEMS 24.576MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
ECS InternationalECS-2333-245.7-BN-TR
Clock Oscillator 24.576MHz 3.3V 15pF 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 25MHz ±50ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 27MHz ±50ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 24.576MHz ±50ppm CMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
ECS InternationalECS-2333-270-BN-TR
2333 Series 27 MHz 3.3 V ±50 ppm -40°C to 85°C SMT Subminiature Clock Oscillator
설명
Oscillator, 24.576 MHz, 50 ppm, SMD, 5mm x 3.2mm, 3.3 V, HCMOS / TTL, ASFL1
OSCILLATOR, 24.576MHZ/HCMOS/TTL, 5X3.2MM ROHS COMPLIANT: YES
HCMOS/TTL Output Clock Oscillator, 24.576MHz Nom
Standard Clock Oscillators 24.576 MHZ 15PF 3.3V -20+70C
3.3V ¡À50ppm 24.576MHz 5mm*3.2mm*1.3mm