Abracon ASEDV-48.000MHZ-LR-T3
Oscillator Xo 48MHZ ±25PPM 15PF Cmos/hcmos/lvcmos 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-PIN Csmd T/r
Production
데이터시트 및 문서
Master Electronics
Datasheet7 페이지3년 전
JRH Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
설명
Standard Clock Oscillators OSC XO 48.000MHZ 1.6V - 3.6V CMOS SMD
SMD Crystal Oscillator 48MHz 1.6V to 3.63V 15pF 4-Pin CSMD T/R